Duży hotel z basenem a kameralny, cichy hotelik

Data publikacji: 16.01.2017
wroclaw 1200x540

Gdy rezerwujemy hotel na wyjazd, często zastanawiamy się, czy lepiej jest wybrać duży hotel  z basenem, SPA, dyskoteką i całą masą innych rozrywek, czy może cichy, spokojny hotelik, w którym będziemy mogli naprawdę odpocząć. Oba typy mają swoje wady i zalety. Aby dokonać dobrego wyboru należy zastanowić się, w jakim celu wyjeżdżamy i kto będzie nam towarzyszył.

Duży hotel z basenem

Hotel, w którym wiele się dzieje jest idealnym wyborem, gdy jedziemy do miejsca, w którym w okolicy nie ma co robić. Wtedy sporą część pobytu możemy poświęcić na hotelowe rozrywki, zamiast zwiedzać okolicę. Ten typ hotelu jest również wspaniałym miejscem na organizację imprezy integracyjnej pracowników dużej firmy, która zatrudnia wielu młodych ludzi. Rozmiary hotelu pozwolą na zameldowanie wszystkich, a różnorodność atrakcji hotelowych sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Jednak ogromne kompleksy hotelowe oznaczają przeważnie wysokie ceny, a przez toczące się wokół rozrywkowe życie – brak możliwości odpoczynku w absolutnej ciszy. Są więc odradzana parom chcącym spędzić romantyczny weekend, lub osobom podróżującym z małym dzieckiem.

Cichy hotel

Kameralny hotel to przede wszystkim prawdziwy odpoczynek w ciszy i spokoju, z dala od zgiełku tłumów. Może być świetnym azylem od gwaru wielkiego miasta, gdy chcemy zrelaksować się po całodziennych wycieczkach. Jest idealnym miejscem dla tych, którzy wieczorami cenią sobie dobrą książkę i lubią przebywać w ciszy lub po prostu mają ochotę podczas pobytu ochłonąć z obowiązków dnia codziennego i trochę się uspokoić. Kameralny hotel jest idealnym miejscem do świętowana rocznic ślubów, zaręczyn i organizacji eleganckich obiadów i przyjęć. Jest również dobrym miejscem na imprezę pracowników mniejszych firm, w których wszyscy dobrze się znają i są ze sobą zżyci.