Wynajem sali konferencyjnej we Wrocławiu

Prowadzenie własnego biznesu to nie tylko ciężka praca, ale także wiele okazji do spotkań i wymiany doświadczeń z innymi przedsiębiorcami. Właśnie dlatego coraz więcej firm decyduje się na organizację konferencji biznesowych. Jeśli szukają Państwo idealnego miejsca na takie wydarzenie, zapraszamy do naszego hotelu. Zapewniamy możliwość wynajmu sali konferencyjnej we Wrocławiu. Gwarantujemy komfortowe warunki oraz pełne wsparcie na każdym etapie przygotowania wydarzenia.

Podczas organizacji konferencji we Wrocławiu wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu każde spotkanie przebiega zgodnie z planem, w warunkach umożliwiających profesjonalne zaprezentowanie informacji. Oprócz przygotowania sali konferencyjnej i wyposażenia jej w niezbędny sprzęt zapewniamy również obsługę gastronomiczną – napoje, przekąski i posiłki przygotowywane w hotelowej restauracji.

Wyposażenie sal konferencyjnych

Do dyspozycji Gości oddajemy klimatyzowane sale konferencyjne mogące pomieścić 120, 50 lub 30 osób. Każda z sal wyposażona jest w nowoczesny sprzęt multimedialny i stanowi doskonałe miejsce na organizację spotkania, szkolenia czy przyjęcia weselnego. We wszystkich salach możliwe jest ustawienie krzeseł i stołów w różnych wariantach: w literę U, w układzie teatralnym, szkolnym lub bankietowym.

Pełne wyposażenie udostępnianych Państwu sal konferencyjnych zapewnia płynny przebieg każdej konferencji, szkolenia czy sympozjum naukowego.

  • powierzchnia sal: 217m²; 145m²; 45m²,
  • światło dzienne lub zaciemnienie,
  • klimatyzacja wraz ze sterowaniem indywidualnym,
  • bezprzewodowy Internet Wi-Fi,
  • ekran projekcyjny,
  • tablice flipchart,
  • rzutnik multimedialny,
  • profesjonalne nagłośnienie,
  • mikrofony bezprzewodowe.

Dlaczego warto zdecydować się na wynajem sali konferencyjnej w naszym hotelu?

Dogodna lokalizacja

Nasz hotel położony jest w dogodnym miejscu, z łatwym dostępem do głównych dróg oraz środków komunikacji miejskiej. Dzięki temu uczestnicy konferencji nie mają problemów z dotarciem na miejsce, a dodatkowo, w przypadku osób spoza miasta, oferujemy możliwość zakwaterowania w komfortowych pokojach oraz bezpłatny parking. Dogodna lokalizacja sprawia, że uczestnicy mogą skupić się na celach spotkania, nie martwiąc się o logistykę.

Nowoczesne wyposażenie i technologia

W dobie cyfryzacji i rosnącego znaczenia technologii ważne jest, aby wybrana sala konferencyjna we Wrocławiu była wyposażona w odpowiednie urządzenia. W naszym hotelu zapewniamy dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań. Dzięki temu uczestnicy konferencji mogą swobodnie korzystać z różnych form prezentacji i komunikacji.

Profesjonalna obsługa

Organizacja konferencji we Wrocławiu może być czasochłonna i stresująca, dlatego też dbamy o to, aby Goście mogli skupić się na swoich celach biznesowych a my zajmujemy się resztą. Nasz doświadczony zespół pomaga w przygotowaniu sali, cateringu oraz zapewnia wsparcie techniczne podczas trwania wydarzenia. Co więcej, oferujemy możliwość wynajęcia sali na różne okresy – od kilku godzin po całe dni – co pozwala na elastyczność planowania.

Komfortowe warunki

W naszym hotelu dbamy o komfort Gości. Sale konferencyjne są przestronne, klimatyzowane i dobrze oświetlone, co sprzyja koncentracji i efektywności pracy. Zapewniamy możliwość aranżacji sali na różne sposoby – od układu teatralnego po ustawienie stołów konferencyjnych. Dzięki temu każdy może dopasować przestrzeń do swoich potrzeb.

Pyszna kuchnia i przerwy na kawę

Podczas długotrwałych spotkań biznesowych ważne jest, aby uczestnicy mieli możliwość zregenerowania sił oraz nawiązania kontaktów z innymi osobami. Prowadzimy hotelową restaurację, oferując dania, dostosowane do indywidualnych potrzeb i preferencji Gości. Rezerwacja sali konferencyjnej z wyżywieniem we Wrocławiu to świetna okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz wymiany doświadczeń w miłej atmosferze spożywania posiłków.

Konferencje z noclegiem

Naszymi Gośćmi są pracownicy firm z całego kraju, dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę obejmującą możliwość organizacji konferencji z noclegiem we Wrocławiu. Do dyspozycji Gości oddajemy pokoje w typie Standard i Comfort, wyposażone w łazienki z prysznicem, bezpłatny dostęp do Internetu i telewizji naziemnej. Dzięki prowadzeniu własnej restauracji możemy zagwarantować Gościom śniadania w formie bufetu szwedzkiego, a także obiady i kolacje. Posiłki kuchni polskiej i europejskiej przygotowywane są z lokalnych produktów. Na terenie obiektu znajduje się bezpłatny parking dla Gości.

Wynajem sali bankietowej na spotkania biznesowe w naszym hotelu to gwarancja sukcesu. Dzięki dogodnej lokalizacji, nowoczesnemu wyposażeniu, profesjonalnej obsłudze oraz komfortowym warunkom uczestnicy wydarzenia mogą w pełni skupić się na swoich celach biznesowych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

spotkanie biznesowe