Zarezerwuj pokój!
rezerwacje
telefonicznie lub online

Noclegi w Hotelu Sleep we Wrocławiu

Zadowolenie naszych Gości jest dla nas najważniejsze, dlatego dokładamy wszelkich starań, by świadczyć usługi hotelowe na najwyższym poziomie. Czekają na Państwa 42 wygodne pokoje typu Standard i Comfort. Oferujemy nocleg w pokojach jedno- i dwuosobowych, a także w pokojach trzyosobowych oraz rodzinnych. Ponadto oddajemy do dyspozycji również pokój w pełni przystosowany do potrzeb Gości niepełnosprawnych – pokój dla osób niepełnosprawnych Comfort. Każdy z pokoi dysponuje łazienką z prysznicem, bezpłatnym dostępem do Internetu Wi-Fi/ LAN oraz telewizją naziemną, a pokoje Comfort posiadają dodatkowo klimatyzację. Całości dopełniają nowoczesne umeblowanie oraz przytulny wystrój.

Dla zapewnienia Gościom jak najlepszych warunków pobytu, w hotelowej restauracji serwujemy pyszne, zawsze świeże śniadania w formie bufetu szwedzkiego oraz obiady i kolacje à la carte . Ponadto przygotowaliśmy dla Państwa oferty specjalne z korzystnymi rabatami,  m.in. noclegi studenckie, pobyty dla par oraz pakiety biznesowe.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi dostępnych pokoi oraz rezerwacji terminu noclegu telefonicznie, przez naszą stronę lub za pośrednictwem poczty e-mail. Dane kontaktowe znajdą Państwo w zakładce „Kontakt”.

oferta specjalna