Hotel na przyjęcia weselne

Hotel Sleep Wrocław*** to idealne miejsce na przyjęcia weselne. Dysponujemy nowoczesnymi salami z klimatyzacją, zapewniamy bezpłatny parking i pokój dla Nowożeńców, a także nocleg dla gości weselnych w atrakcyjnej cenie. Kompleksowo zajmiemy się organizacją wesela, zapewniając obsługę gastronomiczną i potrawy przygotowywane w hotelowej restauracji, wystrój sali weselnej dopasowany do preferencji, a także wysokiej jakości nagłośnienie i klimatyczne oświetlenie.

Sale na duże i kameralne przyjęcia

Do dyspozycji Młodej Pary oddajemy dwie nowocześnie wykończone, klimatyzowane sale: w zależności od liczby zaproszonych osób, wesela organizujemy w Sali Balowej mieszczącej do 120 osób, w której znajduje się parkiet taneczny, profesjonalne nagłośnienie oraz projektor multimedialny, lub w Sali Bankietowej – w tej z kolei może bawić się 50 Gości weselnych. Kucharze pracujący w naszej hotelowej restauracji przygotują weselne menu skomponowane zgodnie z Państwa preferencjami: pyszne dania podane na gorąco, zimne zakąski, ciasta, desery, owoce oraz napoje.

Organizacja przyjęć weselnych

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji przyjęć weselnych. Dbamy o to, by spełnić marzenie Pary Młodej o idealnym weselu, dlatego każdy element wystroju, menu i schematu przyjęcia konsultujemy z przyszłymi Nowożeńcami. Jednocześnie odciążamy ich od nieustannego kontrolowania prac przygotowawczych, dzięki czemu mogą skupić się na innych, ważnych sprawach. W ramach organizacji przyjęcia zapewniamy wystrój sali. Nowocześnie urządzone wnętrze dekorujemy zgodnie z preferencjami naszych klientów. Zakres naszych usług obejmuje również przygotowanie menu i obsługa gości weselnych.

W cenie otrzymują Państwo

  • ceremonię powitania Państwa Młodych chlebem i solą
  • aperitif (wino musujące) dla wszystkich uczestników wesela
  • bezpłatny pokój dla Nowożeńców (przy weselu od 70 osób)
  • zniżki na nocleg ze śniadaniem w pokojach o wysokim standardzie dla Gości weselnych
  • monitorowany, bezpłatny parking dla Gości weselnych

Ponadto oferujemy własnego wyrobu torty, a także słodkie stoły, na których można znaleźć między innymi: muffinki, bezy Pavlova, cake pops, tartaletki i inne. Wszystkie nasze wyroby powstają na bazie naturalnych składników.

Nocleg dla gości weselnych

Państwo Młodzi organizujący u nas wesele mogą zarezerwować również nocleg dla Gości weselnych. Oferujemy komfortowe, urządzone w wysokim standardzie pokoje hotelowe 1-, 2- i 3-osobowe oraz pokoje rodzinne. Oprócz tego proponujemy pokoje przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością. Goście zakwaterowani w pokojach mogą liczyć na bezpłatny dostęp do Internetu, klimatyzację oraz telewizję. Zapewniamy także bezpłatny, monitowany parking.

Nocleg dla Gości weselnych to doskonałe rozwiązanie, kiedy znaczna część rodziny oraz przyjaciół przyjeżdża na przyjęcie z różnych części Polski lub z zagranicy. W naszym hotelu mogą Państwo liczyć na ich ciepłe przywitanie oraz profesjonalną obsługę.

Sala na wesele

Dysponujemy salami weselnymi przystosowanymi dla maksimum 120 osób. Zrobimy co w naszej mocy, aby zadbać o każdy szczegół tego ważnego dnia. Skupiamy się przede wszystkim na profesjonalnej obsłudze, oprawie wesela zgodnie z preferencjami pary Młodej, pysznych posiłkach oraz wyśmienitej atmosferze. Posiadamy wygodny parkiet z miejscem dla dj-a lub zespołu, jednocześnie zapewniając odpowiednio dużo miejsca na zabawę oraz komfortowy układ stołów. Jeśli szukają Państwo sali weselnej z noclegiem, zapraszamy!

wesela hotel sleep

Hotel Sleep