Hotel na przyjęcia weselne

Hotel Sleep Wrocław*** to idealne miejsce na przyjęcia weselne. Dysponujemy nowoczesnymi salami z klimatyzacją, zapewniamy bezpłatny parking i pokój dla Nowożeńców, a także nocleg dla gości weselnych w atrakcyjnej cenie. Kompleksowo zajmiemy się organizacją wesela, zapewniając obsługę gastronomiczną i potrawy przygotowywane w hotelowej restauracji, wystrój sali weselnej dopasowany do preferencji, a także wysokiej jakości nagłośnienie i klimatyczne oświetlenie.

Sale na duże i kameralne przyjęcia

Do dyspozycji Młodej Pary oddajemy dwie nowocześnie wykończone, klimatyzowane sale: w zależności od liczby zaproszonych osób, wesela organizujemy w Sali Balowej mieszczącej do 120 osób, w której znajduje się parkiet taneczny, profesjonalne nagłośnienie oraz projektor multimedialny, lub w Sali Bankietowej – w tej z kolei może bawić się 50 Gości weselnych. Kucharze pracujący w naszej hotelowej restauracji przygotują weselne menu skomponowane zgodnie z Państwa preferencjami: pyszne dania podane na gorąco, zimne zakąski, ciasta, desery, owoce oraz napoje.

Organizacja przyjęć weselnych

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji przyjęć weselnych. Dbamy o to, by spełnić marzenie Pary Młodej o idealnym weselu, dlatego każdy element wystroju, menu i schematu przyjęcia konsultujemy z przyszłymi Nowożeńcami. Jednocześnie odciążamy ich od nieustannego kontrolowania prac przygotowawczych, dzięki czemu mogą skupić się na innych, ważnych sprawach. W ramach organizacji przyjęcia zapewniamy wystrój sali. Nowocześnie urządzone wnętrze dekorujemy zgodnie z preferencjami naszych klientów. Zakres naszych usług obejmuje również przygotowanie menu i obsługa gości weselnych.

W cenie otrzymują Państwo

  • ceremonię powitania Państwa Młodych chlebem i solą
  • aperitif (wino musujące) dla wszystkich uczestników wesela
  • bezpłatny pokój dla Nowożeńców (przy weselu od 70 osób)
  • zniżki na nocleg ze śniadaniem w pokojach o wysokim standardzie dla Gości weselnych
  • monitorowany, bezpłatny parking dla Gości weselnych

Ponadto oferujemy własnego wyrobu torty, a także słodkie stoły, na których można znaleźć między innymi: muffinki, bezy Pavlova, cake pops, tartaletki i inne. Wszystkie nasze wyroby powstają na bazie naturalnych składników.

wesela hotel sleep