Organizacja przyjęć okolicznościowych

Posiadamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie organizacji przyjęć okolicznościowych i spotkań o charakterze służbowym, co pozwala zapewnić profesjonalną oprawę wydarzeń. Zakres naszych usług obejmuje między innymi przygotowanie sali zgodnie z preferencjami klientów, wyposażenie jej w niezbędny sprzęt, udekorowanie, wybór dań oraz obsługę kelnerską. Dysponujemy salami, w których organizujemy duże przyjęcia, takie jak wesela oraz kameralne spotkania dla mniejszej ilości Gości. Nasze sale są wyposażone w szereg udogodnień, między innymi w klimatyzację, kącik dziecięcy, przystosowanie infrastruktury pod kątem osób niepełnosprawnych czy też możliwość wydzielenia miejsca do karmienia dziecka. To wszystko sprawia, że każdy Gość czuje się u nas komfortowo.

Przyjęcia okolicznościowe we Wrocławiu to doskonała okazja do wspólnego świętowania z rodziną i znajomymi ważnych dla Państwa chwil, a jednocześnie możliwość skorzystania z uroków tego pięknego miasta.

Jesteśmy otwarci na różne propozycje klientów oraz zapewniamy nasze profesjonalne wsparcie.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zachęcamy do kontaktu. Z chęcią omówimy szczegóły dotyczące organizacji przyjęcia podczas spotkania w naszym hotelu we Wrocławiu.

Spotkania rodzinne

Zajmujemy się kompleksową organizacją przyjęć rodzinnych i imprez służbowych. Należą do nich:

 • wesela,
 • przyjęcia z okazji chrztu,
 • przyjęcia komunijne,
 • rocznice,
 • spotkania rodzinne,
 • imieniny,
 • urodziny,
 • konsolacje,
 • zaręczyny.

Organizacja studniówki we Wrocławiu

W naszym hotelu możemy także zorganizować studniówkę. Zadbamy o odpowiedni wystrój sali, pyszną kuchnię oraz oprawę muzyczną. Uczniowie i nauczyciele będą mieli do dyspozycji wygodną strefę do rozmów i odpoczynku, a także parkiet taneczny. Z chęcią omówimy wszystkie szczegóły z organizatorami, przedstawimy swoje propozycje oraz wsłuchamy się w Państwa potrzeby i oczekiwania.
Aby świętować to wyjątkowe wydarzenie, warto wybrać miejsce, które ma już doświadczenie w organizowaniu imprez okolicznościowych. Jesteśmy przekonani, że studniówka w Hotelu Sleep*** Wrocław będzie niezapomnianym przeżyciem dla każdego maturzysty.

Przyjęcie zgodnie z preferencjami klientów

Okazji do świętowania nie brakuje. Jeśli to właśnie nam powierzą Państwo organizację tych najważniejszych uroczystości, mogą być Państwo pewni, że niezwykłe chwile spędzone w gronie najbliższych na długo zapadną w pamięci Państwa i zaproszonych Gości. Jesteśmy otwarci na sugestie i życzenia dotyczące przyjęcia. W naszej eleganckiej sali bankietowej istnieje możliwość organizacji przyjęcia do 140 osób, zaś bardziej kameralne uroczystości zazwyczaj odbywają się w sali mieszczącej do 50 osób. W zakresie organizacji przyjęć zapewniamy przede wszystkim:

 • profesjonalną obsługę i fachową pomoc,
 • niepowtarzalną atmosferę,
 • gustownie urządzone, klimatyzowane sale,
 • starannie dobrane menu.

A po przyjęciu… relaks w komfortowym pokoju

Dla gości, którzy przybyli na przyjęcie rodzinne przygotowaliśmy przestronne pokoje z bezpłatnym dostępem do Internetu oraz telewizją naziemną. Zadbaliśmy o to, by stworzyć komfortowe i przytulne wnętrza. W każdym pokoju znajduje się nowocześnie urządzona łazienka z prysznicem. Do dyspozycji gości są pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe oraz rodzinne. Na terenie obiektu znajduje się bezpłatny parking dla gości.

przyjecia okolicznosciowe