Sale bankietowe, konferencyjne i na studniówkę

Oferujemy sale weselne, bankietowe i konferencyjne, zapewniając kompleksowe usługi organizacyjne oraz obsługę na najwyższym poziomie. Dysponujemy salami dla 140, 120, 50 oraz 30 osób. Estetykę wnętrza, wyposażenie oraz układ stołów i krzeseł dostosowujemy do indywidualnych preferencji klientów. W hotelu znajduje się restauracja, która serwuje wyborne posiłki. Dostosowujemy menu do okoliczności i wytycznych klientów. Zapewniamy również nocleg w przytulnych i przestronnych pokojach.

Sala na imprezę integracyjną z noclegiem

Jeśli szukają Państwo sali na imprezę integracyjną z noclegiem, zapraszamy do naszego hotelu. Sala bankietowa, komfortowe pokoje noclegowe, restauracja, bezpłatny parking — to wszystko w wyjątkowym Wrocławiu! Jesteśmy przekonani, że każdy odwiedzający Hotel Sleep na długo zapięta ten wyjazd i będzie go miło wspominać.

Sala konferencyjna z nagłośnieniem

Sala konferencyjna z nagłośnieniem i sprzętem multimedialnym pozwoli przeprowadzić spotkanie zgodnie z planem, prezentując informacje w nowoczesny i przystępny sposób. Przygotowaliśmy dla Państwa powierzchnie mieszczące nawet 140 osób – idealne na warsztaty, prezentacje i konferencje, a także mniejsze, dla 50 i 30 osób, które rezerwowane są na niewielkie spotkania biznesowe czy szkolenia pracowników. Oferujemy także salę na spotkania integracyjne z noclegiem i wyżywieniem – posiłki przygotowywane i serwowane są w hotelowej restauracji.

Zapewniamy bezpłatny pokój dla Nowożeńców oraz zniżki na noclegi dla Gości.

Nasza sala weselna z noclegiem we Wrocławiu to idealne rozwiązanie dla Par Młodych i ich Gości.

Sala bankietowa

W naszej sali bankietowej organizujemy przyjęcia firmowe i rodzinne. Organizujemy uroczystości okolicznościowe, zapewniając nagłośnienie i oświetlenie oraz wyborne menu. Nasze sale są idealne na studniówkę, urodziny, przyjęcia z okazji chrztu oraz wigilie firmowe.