Imprezy integracyjne z noclegiem

Nasz hotel przystosowany jest do organizacji imprez integracyjnych z noclegiem. Dysponujemy salami na 140, 50 i 30 osób, które zagospodarujemy zgodnie z oczekiwaniami organizatora. Kompleksowa obsługa gastronomiczna i profesjonalny sprzęt nagłaśniający zapewnią doskonałą zabawę podczas spotkania. Słuchamy wskazówek naszych klientów i bazując na naszym doświadczeniu organizujemy świetnie zaplanowane i niezapomniane wydarzenia firmowe.

Kompleksowa obsługa spotkań służbowych

Wśród licznych wydarzeń, które odbyły się w salach naszego hotelu, znajdują się wigilie firmowe, spotkania integracyjne, szkolenia, warsztaty, kursy i konferencje. Organizując wydarzenia skupiamy się na wytycznych klienta, zapewniając doradztwo i skuteczne poszukiwanie optymalnych rozwiązań. Jako profesjonalny zespół zapewniamy przebieg wydarzenia zgodnie z planem. Oferujemy pomoc w obsłudze sprzętu multimedialnego, nagłośnienia i oświetlenia. Zapewniamy menu starannie stworzone z polskich i europejskich dań oraz kompleksową obsługę gości podczas serwowania posiłków.

Po zakończeniu wydarzenia zapraszamy do noclegu w jednym z 42 przestronnych i komfortowych pokoi urządzonych w nowoczesnym i przytulnym stylu.