Imprezy integracyjne z noclegiem we Wrocławiu

Nasz hotel przystosowany jest do organizacji imprez integracyjnych z noclegiem. Kompleksowa obsługa gastronomiczna i profesjonalny sprzęt nagłaśniający zapewniają doskonałą zabawę podczas spotkania. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, organizujemy świetnie zaplanowane i niezapomniane wydarzenia firmowe.

Przestronna sala na imprezy integracyjne z noclegiem we Wrocławiu

Dysponujemy salami konferencyjnymi, przystosowanymi do obsługi 120, 50 lub 30 osób. Sale są wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny, a także wygodne meble, zapewniające komfort uczestnikom spotkania. Każda sala na imprezy integracyjne z noclegiem we Wrocławiu jest przygotowywana zgodnie z indywidualnym harmonogramem wydarzenia. Jesteśmy elastyczni, dostosowujemy się do potrzeb naszych Gości, zapewniamy możliwość ustawienia krzeseł i stołów w różnych wariantach – w kształcie litery U, w układzie teatralnym, szkolnym lub bankietowym.

Pomagamy w organizacji zarówno małych spotkań firmowych, dla niewielkiej grupy pracowników, jak i dużych konferencji z noclegiem dla przedsiębiorców. Gwarantujemy pełne wsparcie techniczne oraz gastronomiczne, dzięki czemu każda impreza integracyjna w naszym hotelu przebiega sprawnie, a jej uczestnicy mogą skupić się na budowaniu relacji i wspólnym spędzaniu czasu.

Kompleksowa obsługa spotkań służbowych

Możemy pochwalić się obsługą wielu imprez typu: wigilie firmowe, spotkania integracyjne, szkolenia, warsztaty, kursy i konferencje. Organizując wydarzenia, skupiamy się na wytycznych Gości, zapewniając doradztwo i skuteczne poszukiwanie optymalnych rozwiązań. Jako profesjonalny zespół dokładamy wszelkich starań, aby przebieg wydarzenia odbył się zgodnie z planem. Oferujemy pomoc w obsłudze sprzętu multimedialnego, nagłośnienia i oświetlenia, zapewniamy menu starannie stworzone z polskich i europejskich dań oraz kompleksową obsługę Gości podczas serwowania posiłków.

Po zakończeniu wydarzenia zapraszamy do skorzystania z noclegu w jednym z 42 komfortowych pokoi urządzonych w nowoczesnym i przytulnym stylu.