Gdzie zorganizować spotkanie biznesowe we Wrocławiu?

Data publikacji: 12.03.2018
spotkanie

Wrocław to nie tylko interesujące miasto pełne atrakcji turystycznych i stolica Dolnego Śląska. Jest to również jedno z najważniejszych biznesowych miast na mapie Polski. Znajdują się w nim siedziby i oddziały bardzo wielu krajowych i międzynarodowych firm oraz korporacji. W związku z tym bardzo wielu odwiedzających przybywa tutaj w celach biznesowych.

Planując organizację ważnego spotkania biznesowego, warto wybrać miejsce, w którym znajdziemy nie tylko odpowiednią atmosferę, ale i wszystkie niezbędne akcesoria, umożliwiające przeprowadzenie prezentacji czy pokazu. Tak właśnie jest w kameralnym Hotelu Sleep we Wrocławiu.

Idealny hotel do spotkań biznesowych

W Hotelu Sleep można zorganizować spotkania biznesowe, a także konferencje i szkolenia. Znajduje się tutaj przestronna, klimatyzowana sala konferencyjna, zapewniająca wysoki komfort pracy. Jest odpowiednio wyposażona i przystosowana do organizacji spotkań nawet dla 50 osób. Ale to jeszcze nie wszystko! W ramach hotelowej obsługi biznesowej można wynająć również wygodne pokoje jednoosobowe wraz ze śniadaniem i smacznym obiadem w wyjątkowej cenie. Co więcej, goście mogą skorzystać z bezpłatnego, monitorowanego parkingu.

Hotelowych udogodnień dla biznesu jest całkiem sporo, dlatego też z całą pewnością każdy znajdzie coś idealnego dla siebie. Przedsiębiorcy mogą skorzystać z bardzo dogodnych Pakietów Biznesowych, w ramach których istnieje możliwość wynajęcia sali konferencyjnej, pokojów, a także obsługi gastronomicznej w bardzo przystępnych cenach.

To idealna opcja przede wszystkim dla przedsiębiorców, którzy przyjeżdżają do Wrocławia wyłącznie w celach zawodowych i planują tutaj szereg spotkań biznesowych. W Hotelu Sleep można nie tylko wynająć miejsce noclegowe, ale również przeprowadzić zaplanowane prezentacje, pokazy czy spotkania handlowe. Bardzo dogodna jest również lokalizacja hotelu, który mieści się blisko obwodnicy, w cichej okolicy, a jednocześnie jest dobrze skomunikowany z pozostałymi dzielnicami Wrocławia.