Wyjazd z czworonogiem. Hotele przyjazne zwierzętom

Data publikacji: 02.03.2020
hotel zwierzeta

Bardzo wielu właścicieli czworonogów ma poważne rozterki przed każdym krótszym czy dłuższym wyjazdem: zostawić psa lub kota u znajomych, czy też zabrać ze sobą? Pozostawienie zwierzęcia w dobrych rękach bliskich nam osób to dobre rozwiązanie, jednak i tak często okupione stresem. Nie każdy też ma takich znajomych, którym może na czas urlopu zostawić pod opieką czworonoga. A może zabrać go ze sobą na wakacje? Jest to dobre rozwiązanie, zarówno dla zwierzęcia, jak i dla właściciela. Pojawia się jednak jeden, podstawowy problem: gdzie znaleźć nocleg, w którym akceptowane są zwierzęta? Jeszcze kilka lat temu byłoby to bardzo trudne. Obecnie coraz więcej hoteli (chociaż nadal nie wszystkie) daje nam taką możliwość.

Zadbaj o odpowiedni hotel, wygodny zarówno dla ciebie, jak i dla zwierzęcia

Jeśli decydujesz się na wyjazd ze swoim pupilem, koniecznie powinieneś jak najwcześniej zacząć stosowne przygotowania. W pierwszej kolejności wybierz odpowiedni hotel. Koniecznie sprawdź wcześniej, czy dany obiekt akceptuje zwierzęta. Zdecydowana większość obiektów nie daje takiej możliwości. Jeśli znajdziemy stosowne miejsce, warto dokonać wcześniejszej rezerwacji. Hoteli przyjaznych zwierzętom nadal jest stosunkowo niewiele, a zainteresowanie nimi bywa spore. Dlatego też lepiej zabezpieczyć się wcześniej, dokonując stosownej rezerwacji. Oprócz tego warto dowiedzieć się, czy okolica hotelu będzie sprzyjać bezpiecznym spacerom z czworonogiem.

Bezpośrednio przed wyjazdem właściciel czworonoga powinien spakować wszystkie niezbędne rzeczy, takie jak np. woreczki do sprzątania podczas spacerów, zapasowa karma i przekąski, rezerwowa miska, kosmetyki do kąpieli itp.

Do Wrocławia z czworonogiem? Zatrzymaj się w Hotelu Sleep

Jeśli planujesz przyjazd ze swoim czworonogiem do Wrocławia, z pewnością zainteresuje cię oferta Hotelu Sleep. Jest to kameralny hotel blisko wrocławskiej obwodnicy, który zapewnia komfortowe warunki pobytu zarówno czworonogom, jak i ich właścicielom. Zlokalizowany jest w spokojnej, cichej dzielnicy, która zapewnia jednak bardzo dobry dojazd do najważniejszych atrakcji w mieście. Z powodzeniem zrelaksujecie się tutaj po całym dniu, odpoczywając od miejskiego zgiełku i hałasu.