Szalony wieczór Panieński we Wrocławiu

Data publikacji: 18.04.2016
Fotolia 102253466 Subscription Monthly M 1200x540

Wieczór panieński to chwile ostatniego szaleństwa przyszłej panny młodej, pożegnanie się z wolnością i beztroską, a także dzielenie radości z planowanego ślubu w gronie przyjaciółek i sióstr. Dobrze zorganizowana i wyjątkowa impreza będzie wspaniałym prezentem i  wspomnieniem na całe życie. Jak fajnie spędzić babskie chwile we Wrocławiu?

Zaczynamy!

Świetnym pomysłem będzie rozpoczęcie imprezy z samego rana. Oczywiście nie znaczy to, że panie mają się bawić na całego od wczesnych godzin, lecz po prostu spędzić chwile relaksu, korzystając z kobiecych rozrywek. Na początek zapraszamy do zakwaterowania w trzygwiazdkowym hotelu Sleep, który mieści się na obrzeżach Wrocławia – będzie to komfortowe miejsce, w którym nic nie zakłóci babskiego spotkania, a także gwarancja szybkiego dojazdu do centrum miasta. Po rozgoszczeniu się w pokojach proponujemy wypad do SPA. To idealny sposób na relaks i odpoczynek oraz wspaniała okazja do poplotkowania. Masaże, zabiegi i rozmaite kuracje odprężą uczestniczki i przygotują do wieczornej zabawy. Z hotelu będzie łatwo dostać się do wielu tego typu salonów we Wrocławiu – współpracujemy z korporacja taksówkarską, która w atrakcyjnej cenie przewiezie panie na miejsce.

Obiad w hotelowej restauracji i zabawa do białego rana

Po SPA zapraszamy na obiad do hotelowej restauracji, gdzie serwujemy najlepsze potrawy kuchni polskiej i europejskiej, a wieczorem proponujemy czas wspólnie spędzony w eleganckich pokojach i podbój wrocławskich nocnych klubów. W centrum miasta znajduje się wiele dyskotek i pubów, w których uczestniczki wieczoru pańskiego będą mogły bawić się do samego rana – znajdzie się miejsce zarówno dla miłośniczek nowoczesnych brzmień, jak i klasycznych przebojów disco, a wszystko to w otoczeniu pięknej miejskiej zabudowy miasta.

Wrocław jest miastem dającym wiele możliwości. Organizując wieczór panieński, możecie wybrać ciekawe atrakcje i pełne życia nocne kluby. Warto zatrzymać się również w eleganckim hotelu Sleep, w którym spędzicie masę miłych chwil, ciesząc się odrobiną luksusu i wspaniałą atmosferą.