Romantyczny Wrocław

Data publikacji: 30.05.2016
Fotolia 76303499 Subscription Monthly M 1200x540

Hotel Sleep lubi dzielić radość swoich gości. Cieszą nas wizyty wesołych rodzin, uśmiechniętych przyjaciół, a jeszcze bardziej huczne przyjęcia weselne urządzane w naszej restauracji. Ślub to niezapomniane przeżycie, po którym, jak wiadomo, czas na małżeński relaks!

Dacie się Państwo namówić na romantyczny weekend dla dwojga we Wrocławiu?

Wspólne chwile w wyjątkowym miejscu

Wrocław to miasto, gdzie w wielu miejscach czas się zatrzymał – tak jak zatrzymuje się dla zakochanych. Wspólne zwiedzanie klimatycznych zakątków to doskonały sposób na spędzenie romantycznego weekendu we dwoje, porzucenie codziennych kłopotów i zmartwień. Wiemy, że miłość trzeba celebrować i pielęgnować, dlatego stworzyliśmy specjalny pakiet dla par. Proponujemy elegancki pokój w trzygwiazdkowym hotelu z łożem małżeńskim i  butelką dobrego wina.

Po relaksie i odpoczynku w hotelu czas na zwiedzanie Wrocławia. Z pewnością pierwszym miejscem, do którego muszą się udać zakochani jest Most Tumski, zwany także Mostem Zakochanych. Przypięcie kłódki do barierki i wrzucenie kluczyka do Odry ma symbolizować wieczną i trwałą miłość dwojga osób. Miłym przeżyciem będzie romantyczny spacer po Rynku Głównym – bruk, kolorowe kamienice, fontanny i kameralne uliczki pozwolą cieszyć  się chwilami we dwoje. Warto także udać się do największego i najstarszego parku we Wrocławiu – Parku Szczytnickiego, gdzie niezwykła aura przyrody sprzyjać będzie pocałunkom i miłosnym spojrzeniom. Przyjemne będzie podziwianie panoramy miasta na bulwarach lub spacer brzegiem Odry. Zakochanym polecamy również wspólną kawę w klimatycznych kawiarenkach albo odprężający wypad na piwo do wrocławskich pubów. Z pewnością miłym zakończeniem dnia będzie kolacja w przy butelce wina w naszej hotelowej restauracji, gdzie serwujemy różnorodne dania ze składników najwyższej jakości.