Pomysł na prezent dla Nowożeńców – weekend we Wrocławiu!

Data publikacji: 13.05.2017
wroclaw 1 1200x540

Gdy nadchodzi sezon ślubów i wesel, wiele osób zastanawia się, jaki prezent wręczyć Parze Młodej na nową drogę życia. Ogólnie przyjęte koperty z gotówką są bardzo oklepane i nie zapadają w pamięć. Artykuły gospodarstwa domowego występują obecnie w tylu kolorach i wersjach, że kupujący zawsze ma problem, czy dany model będzie pasował do stylu kuchni Nowożeńców. Dobrym pomysłem jest więc zasponsorowanie Młodym… weekendowego wypadu we dwoje.

Jaki wybrać hotel?

Oczywiście – cichy i spokojny, co najmniej trzygwiazdkowy. Kameralny hotel pozwoli Młodym odpocząć po nerwach związanych z przygotowaniem wesela, a także wreszcie nacieszyć się sobą nawzajem. Niektóre hotele oferują pakiety dla zakochanych. Oprócz noclegu pakiet, obejmuje on butelkę wina, która czeka na Młodych w ich pokoju. Idealnie by było, gdyby hotel posiadał swoją własną, elegancką restaurację. Możemy wtedy wykupić Młodym również posiłki, lub romantyczną kolację przy świecach. W niektórych hotelach możemy poprosić o elegancki voucher na pobyt, zamiast robić rezerwację na konkretną datę. Dzięki voucherowi Młodzi sami będą mogli wybrać dogodny dla nich termin pobytu.

Dokąd wysłać Nowożeńców?

Pamiętajmy, że Młodzi są przeważnie… młodzi. W związku z tym w ciągu dnia najchętniej zobaczyli by coś nowego i zażywali zawrotnego tempa życia w dużym mieście. Dlatego dobrą destynacją jest Wrocław. Nowożeńcy w ciągu dnia mogą zwiedzać zabytkowe Stare Miasto, oraz wybrać się na Most Zakochanych, aby zapiąć na nim swoją kłódkę (spakujmy ją jako prezent wraz z voucherem!). Gdy zmęczą ich spacery, przysiądą w jakieś klimatycznej kawiarence niedaleko Ratusza, lub wybiorą się do kina, w jednym z wielu wielkich centrów handlowych. Miłośnicy fauny mogą wybrać się do nowiutkiego Afrykarium lub słynnego wrocławskiego ZOO. To miasto oferuje jeszcze wiele atrakcji, ale możemy być pewni, że dwoje młodych, zakochanych po uszy w sobie ludzi na pewno nie będzie się w nim nudzić. A wspomnienia z wyjazdu będą dla nich pamiątką na całe życie.