Gdzie warto zorganizować niezapomniane zaręczyny?

Data publikacji: 04.01.2020
zareczyny

Zaręczyny to poważny krok we wspólnym życiu pary i moment ten warto odpowiednio uczcić. O czym pamiętać, by był on niezapomniany i nawet po latach przywodził na myśl miłe wspomnienia?

Ucieczka od codzienności

Niezależnie od tego, gdzie i jak wręczony zostanie pierścionek zaręczynowy, dzień ten będzie niezapomniany. Warto jednak dodatkowo się postarać i zaplanować go tak, by był dla drugiej połówki wyjątkowy. Szczególną popularnością cieszą się zaręczyny podczas wycieczek zagranicznych, wcale jednak nie trzeba wydawać na ten cel kilku tysięcy złotych, by wydarzenie na długo zapadło w pamięć. Równie niezapowiedziana może być romantyczna kolacja w dobrej restauracji oraz nocleg w przystrojonym kwiatami i świecami pokoju hotelowym. Właśnie na taką ofertę mogą liczyć nasi goście, którym pomagamy zadbać o szczegóły i o to, by dzień zaręczyn był jeszcze bardziej wyjątkowy.

Ulubione miejsce

Kolejną ciekawą opcją są zaręczyny w lokalizacji lubianej przez obydwie osoby. Może to być jedno z miejsc w którym od lat wspólnie spędzacie wakacje albo w którym pierwszy raz się pocałowaliście. Nie musi być ono wyjątkowe dla osób z zewnątrz – ważne by było nieprzeciętne dla Was i przywodziło na myśl miłe skojarzenia. Dla osób szczególnie sentymentalnych może to być też miasto rodzinne, ulubiona restauracja czy plac zabaw, na którym jako dzieci spędzaliście wspólnie czas. Pamiętaj, że miejsce to będzie już na zawsze „Wasze”.

Słowa, które czynią magię

Miejsce i pierścionek to jednak nie wszystko, gdyż jak przyznaje wiele kobiet, to słowa są tego dnia najważniejsze i warto, by reprezentowały one uczucia płynące prosto z serca. Powiedzenie, co czuło się w momencie pierwszego spotkania lub pocałunku, jak wyobraża się wspólne życie, a także jak czuje się bez ukochanej osoby, to słowa, które nigdy nie zostaną zapomniane i z pewnością będą tego dnia najważniejsze.

Jak widać zorganizowanie niezapomnianych zaręczyn wcale nie musi być drogie, najważniejsze jest bowiem to, co dzień ten ma reprezentować i jakie słowa usłyszy ukochana osoba.