Hotel przyjazny rodzinie, czyli jaki?

Data publikacji: 05.03.2020
hotel dla rodziny

Wrocław to jedno z najchętniej odwiedzanych przez rodziny miast. Jest tutaj tak wiele różnorodnych atrakcji, że każdy – i duży i mały turysta – znajdzie coś interesującego dla siebie. Zabytki historyczne, słynna Panorama Racławicka, klimatyczne uliczki, zoo i oceanarium, Aqua Park i oczywiście wiele mostów, z których miasto słynie – to tylko kilka przykładowych propozycji, gdyż tak naprawdę Wrocław ma wiele, wiele więcej do zaoferowania przybyłym gościom.

Równie urozmaicona jest oferta noclegowa. Oczywiście podróżując rodzinnie, wspólnie z dziećmi, mamy nieco wyższe oczekiwania w stosunku do hotelu, w którym zatrzymamy się na kilka lub kilkanaście nocy. W tym artykule podpowiemy, jak znaleźć we Wrocławiu hotel przyjazny rodzinie.

Jak wybrać idealny hotel na wyjazd rodzinny?

Jeśli planujemy wyjazd rodzinny, warto zadbać nieco wcześniej zacząć poszukiwania odpowiedniego hotelu. Dzięki temu będziesz mieć większy wybór. Już na etapie wstępnego zapoznawania się z ofertami, trzeba uwzględnić kilka istotnych kwestii. Pierwszą z nich jest oczywiście wyposażenie pokojów. Idealną sytuacją jest, gdy hotel zapewnia specjalne pokoje rodzinne, które przystosowane są do użytku przez dorosłych i dzieci. W ten sposób będziemy mieć zapewniony optymalny komfort i idealne warunki do wypoczynku. Warto też dowiedzieć się, czy w pokoju dostępny jest telewizor (dzieci zazwyczaj tego oczekują), internet, biurko.

Na rodzinną podróż warto wybrać hotel, który zapewnia miejsca do spożywania posiłków. Hotelowa restauracja to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ nie trzeba się martwić o śniadanie czy szukać po mieście odpowiedniego lokalu na kolację. Warto przy tym sprawdzić, czy w restauracyjnym menu są posiłki przygotowane z myślą o dzieciach.

Do innych istotnych kwestii, które trzeba uwzględnić, zaliczamy m.in. możliwość skorzystania z bezpłatnego parkingu (jeśli przyjeżdżamy samochodem), udogodnienia architektoniczne budynku, jak np. winda czy podjazdy na wózki (jeśli dziecko jeździ na wózku), dobra komunikacja z centrum miasta itd.

Hotel Sleep we Wrocławiu – idealny dla rodziców i dzieci

Hotel Sleep to jeden z najbardziej przyjaznych miejsc noclegowych na mapie Wrocławia. Zapewnia nowocześnie urządzone Pokoje Rodzinne w pełni wyposażone i przystosowane do potrzeb dorosłych i najmłodszych gości. W hotelowej restauracji przygotowywane są domowe śniadania w postaci bufetu szwedzkiego, dzięki czemu każdy może sam skomponować posiłek według własnych upodobań. Istnieje też możliwość przygotowania posiłków skomponowanych zgodnie z konkretnymi potrzebami gości, np. śniadania bezglutenowego.

Nasz hotel usytuowany jest w spokojnej i cichej dzielnicy Wrocławia, 7 kilometrów od ścisłego centrum, dzięki czemu nasi Goście mogą odpocząć po ciężkim dniu i odetchnąć z dala od hałasu i miejskiego zgiełku. Jednocześnie zapewniony jest bardzo dogodny i szybki dojazd do wszystkich najważniejszych atrakcji miasta.

Nasza profesjonalna obsługa zadba o to, aby cała rodzina spędziła w Hotelu Sleep niezapomniany czas!