Hotel blisko obwodnicy. Zalety rozwiązania

Data publikacji: 05.03.2020
dobra lokalizacja

Planując urlop, czy nawet krótki wypad weekendowy, chcemy, aby nasz wypoczynek był w pełni udany. Odwiedzając nowe miejsce, pragniemy zobaczyć jak najwięcej ciekawych miejsc i doświadczyć niezapomnianych przeżyć, jednak równie ważne jest odpowiednio dobrane miejsce noclegowe, które zapewni nam komfortowe warunki do spokojnego relaksu. Wrocław to miasto, które obfituje nie tylko w wiele różnorodnych atrakcji turystycznych, ale również posiada urozmaiconą bazę noclegową. Bez większego problemu jesteśmy w stanie znaleźć zakwaterowanie praktycznie w każdej interesującej nas części miasta. Na uwagę zasługują jednak hotele blisko obwodnicy we Wrocławiu. Taka lokalizacja zapewnia nie tylko upragnioną ciszę i spokój, ale również bardzo dobry dojazd do centrum miasta

Trzygwiazdkowy Hotel Sleep we Wrocławiu blisko obwodnicy

Hotel Sleep zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do wygodnego odpoczynku, w tym również bardzo dogodną lokalizację. Usytuowany jest w spokojnej, cichej dzielnicy nieopodal Autostradowej i Śródmiejskiej Obwodnicy Wrocławia w kierunku Poznania, Warszawy, Krakowa oraz Berlina. Bez względu na to, z której części kraju przyjeżdżasz, będziesz mieć bardzo dogodny dojazd do naszego hotelu. Co więcej, hotel oddalony jest siedem kilometrów od ścisłego centrum, a dojazd do głównych wrocławskich atrakcji jest bardzo sprawny. Do centrum dojedziesz bezpośrednio komunikacją miejską. Na Wrocławskie Lotnisko im. Mikołaja Kopernika dotrzesz w zaledwie 20 minut.

Bardzo wielu gości przyjeżdża do nas samochodami, dlatego też zapewniamy trzy bezpłatne, monitorowane parkingi wraz z miejscem postojowym dla autokaru. A to jeszcze nie wszystko, co jesteśmy w stanie ci zapewnić. Przede wszystkim możesz liczyć na atrakcyjną bazę noclegową. Do dyspozycji naszych gości oddajemy nowocześnie umeblowane i gustownie urządzone pokoje z łazienkami, dostępem do internetu, telewizorem. Hotel wyposażony jest w windę oraz udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. A nasz profesjonalny, doświadczony i miły personel dba o komfort gości 24h na dobę.