Hotel Sleep – Kontakt

ul. Kominiarska 33, 51-180 Wroclaw

tel. +48 71 715 80 50
fax. +48 71 715 80 54
kom. +48 604 231 938

e-mail: hotel@hotelsleep.pl

Noclegi blisko obwodnicy – Hotel Sleep we Wrocławiu

Jeśli poszukują Państwo kameralnego noclegu w spokojnej okolicy niedaleko centrum Wrocławia, nasz hotel będzie idealnym wyborem. Trzygwiazdkowy hotel Sleep zlokalizowany jest przy głównych węzłach drogowych: Autostradowej i Śródmiejskiej Obwodnicy Wrocławia w kierunku Poznania, Warszawy i Zielonej Góry.

Na naszych Gości czeka 25 przytulnych i wygodnych pokoi typu Standard. Oferujemy pokoje jedno- i dwuosobowe, a także pokoje rodzinne. Wszystkie pokoje są w pełni wyposażone. Każdy z oferowanych pokoi posiada nie tylko telewizor LCD, ale również szybkie łącze internetowe. Nasz hotel oferuje również noclegi przystosowane do potrzeb Gości niepełnosprawnych.

W hotelu znajduje się restauracja, w której nasi kucharze serwują pyszne śniadania w formie szwedzkiego bufetu oraz potrawy kuchni polskiej i europejskiej a la carte. Ponadto, restauracja we wrocławskim hotelu Sleep oferuje również profesjonalną organizację imprez firmowych oraz przyjęć weselnych i okolicznościowych. Zadbamy o komfort gości oraz uroczystą oprawę przyjęcia. Organizujemy również obiady biznesowe. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Hotel dysponuje nowoczesną, klimatyzowaną salą, przystosowaną do organizacji szkoleń lub innych imprez okolicznościowych. Naszym gościom zapewniamy bardzo miłą i przyjazną atmosferę. Nasz personel dostępny jest całą dobę i zawsze służy Państwu pomocą. Przy hotelu znajduje się prywatny, monitorowany parking, na którym można bezpiecznie zostawić swój pojazd.

Zapraszamy do naszego hotelu.